Fabrieksbeëindigde Multicore MPO/MTP Patch Cord voor ruimtebeperkte datacenterimplementaties
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Shenzhen, China |
| Merknaam: | Takfly/OEM |
| Certificering: | CE, ISO, RoHS, GS |
| Modelnummer: | MPO/MTP flardkoord |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | US $9.88-US $19.88/ Pcs |
| Verpakking Details: | Pp-zak toen in Karton |
| Levertijd: | 3-7working dag |
| Betalingscondities: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen: | 50000 stks/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Kern: | Multicore | Connector A: | SC |
|---|---|---|---|
| Connector B: | MPO/MTP | Vezelmodus: | 50/125um |
| Kabeldiameter: | 0.9/2.0/3.0 | Poolse type: | PC/APC |
| Retourverlies: | MM/PC:20dB/SM/APC:60dB | Invoegverlies: | 0.35dB Max (0.15dB Typ.) |
| Buitenste mantelmateriaal: | PVC/LSZH | Buigradius statisch/dynamisch: | 10D/20D |
| HS-code: | 854470000 | Geslacht: | Man/vrouw |
Productomschrijving
Het MPO/MTP-patchkabel is speciaal ontworpen voor datacenteromgevingen met een hoge dichtheid en bestaat uit een multi-core glasvezelkabel die aan beide uiteinden is voorzien van MPO/MTP-connectoren.Deze voorgesloten ontwerp elimineert de noodzaak van veld splicing of polijsten, waardoor een consistente optische prestatie wordt gewaarborgd en de installatietijd aanzienlijk wordt verkort.
De compacte, multi-vezel constructie helpt maximaal gebruik van de rack ruimte door het consolideren van meerdere verbindingen in een enkele interface,die de routing van kabels vereenvoudigt en de obstructie van de luchtstroom in serverkasten en patchinggebieden vermindertAls datacenters opschalen naar hogere snelheden, zoals 40G, 100G en verder, wordt de op MPO/MTP gebaseerde infrastructuur essentieel voor het ondersteunen van parallelle optica en high-density backbone-kabels.
Takfly biedt een uitgebreid assortiment MPO/MTP patch cords met premium aanpassingsmogelijkheden voor vezeltype (single-mode of multi-mode), transmissiemodus, connectorinterface en polariteitsschema's.Deze patchcords zorgen voor betrouwbare, ruimte-efficiënte en toekomstgerichte bekabelingsoplossingen voor moderne netwerkomgevingen.
- IEC61754-7 conform
- EIA/TIA-604-5-conform
- Hoogprecisie leidpijnen voor exacte uitlijning
- Compact ontwerp, tot 4/8/12/16/24/32/48/72 vezels
- Soorten optische kabels: lintkabel, lintvezel, breakout minikabel enz.
- Gigabit Ethernet
- Industrieel & Militair
- Installaties op de locatie
- CATV, video en multimedia
- Telecommunicatienetwerken
- Interconnectie voor O/E-modules
- Actieve apparaten/transceiverinterface
- Optische schakelaar interframe verbindingen
- Asynchrone transmissiemodus (ATM)
- Parallelle optische verbinding tussen PC-kaarten en patchpanelen
| Parameter | MPO/MTP | LC / SC / ST / FC |
|---|---|---|
| Eindvlaktype | PC en APC | UPC en APC |
| Vlakken | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Hetzelfde. |
| Kernnummer | 4, 8, 12, 16, 24, 32, 48, 72 | 1 (enkelvezel) |
| Kabeldiameter | Mini-ronde kabel: ≤ 5,0 mm Bandkabel: ≤ 2,5 × 5,0 mm |
0.6 mm, 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm |
| Invoegverlies (typisch / maximaal) | Laag verlies: 0,2 / 0,35 dB Standaard: 0,3 dB (typisch) |
0.3 dB (typisch) |
| Terugkeerverlies (min) | APC SM: 60 dB PC MM: 20 dB |
UPC SM: 50 dB UPC MM: 25 dB |
| Materiaal van de buitenste omhulsel | PVC / LSZH | PVC / LSZH |
- Modetype: enkelmodus (UPC en APC) / meermodus (PC)
- Kabeltype: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
- Vezelaantal: eenvoudig / duplex / 4 kern / 6 kern / 8 kern / 12 kern / 24 kern / 48 kern / 96 kern enzovoort
- Type aansluiting: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
- Beschermingsmateriaal: PVC / LSZH
- Cable diameter: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (kan aangepast andere diameter)
- De lengte van de pleisterkabel: volgens uw wensen
- Invoegingsverlies/terugkeerverlies: standaardverlies/laagverlies
- Type: Pigtail/Patch Cord/LGX Box/Patch Panel
- MPO/MTP connector moet ons laten weten welke methode (A type / B type / C type), man of vrouw, vezel aantal (4/8/12/16/24/32 vezel)





Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies