MPO MTP Multi-Core Voorgeconnecteerde Glasvezel Patchkabel voor High-Density Datacenter Toepassingen
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | Shenzhen, China |
| Merknaam: | Takfly/OEM |
| Certificering: | CE, ISO, RoHS, GS |
| Modelnummer: | MPO/MTP flardkoord |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 stks |
|---|---|
| Prijs: | US $9.88-US $19.88/ Pcs |
| Verpakking Details: | Pp-zak toen in Karton |
| Levertijd: | 3-7working dag |
| Betalingscondities: | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen: | 50000 stks/maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Kern: | Multicore | Connector A: | SC |
|---|---|---|---|
| Connector B: | MPO/MTP | Vezelmodus: | 50/125um |
| Kabeldiameter: | 0.9/2.0/3.0 | Poolse type: | PC/APC |
| Retourverlies: | MM/PC:20dB/SM/APC:60dB | Invoegverlies: | 0.35dB Max (0.15dB Typ.) |
| Buitenste mantelmateriaal: | PVC/LSZH | Buigradius statisch/dynamisch: | 10D/20D |
| HS-code: | 854470000 | Geslacht: | Man/vrouw |
Productomschrijving
Ontworpen voor datacenteromgevingen met hoge dichtheid, beschikt de MPO/MTP patchkabel over een multi-core glasvezelkabel die aan beide uiteinden is voorgemonteerd met MPO/MTP connectoren. Het helpt ruimte te besparen en kabelbeheer te vereenvoudigen. Takfly biedt een volledige selectie van MPO/MTP patchkabels, ondersteund door eersteklas maatwerkdiensten die kabeltype, transmissiemodus, connectortype en polariteit omvatten.
- CATV, Video en Multimedia
- Telecommunicatienetwerken
- Actieve Apparaten/Transceiver Interface
- Asynchronous Transfer Mode (ATM)
- Gigabit Ethernet
- Industrieel & Militair
- Premise Installaties
- Interconnectie voor O/E modules
- Optische Switch interframe verbindingen
- Parallelle optische interconnectie tussen PC-kaarten en patchpanelen
- Voldoet aan IEC61754-7
- Voldoet aan EIA/TIA-604-5
- Hoge precisie geleidingspennen voor nauwkeurige uitlijning
- Compact ontwerp, tot 4/8/12/16/24/32/48/72 vezels
- Optische kabeltypes: lintkabel, lintvezel, Breakout minikabel etc.
| Parameter | MPO/MTP | LC / SC / ST / FC |
|---|---|---|
| Eindvlak Type | PC en APC | UPC en APC |
| Vezeltype | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) | Gelijk |
| Aantal Kernen | 4, 8, 12, 16, 24, 32, 48, 72 | 1 (enkele vezel) |
| Kabeldiameter | Mini Ronde Kabel: ≤5.0 mm Lintkabel: ≤2.5×5.0 mm |
0.6 mm, 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm |
| Invoegverlies (Typisch / Max) | Laag Verlies: 0.2 / 0.35 dB Standaard: 0.3 dB (typisch) |
0.3 dB (typisch) |
| Retouroverlies (Min) | APC SM: 60 dB PC MM: 20 dB |
UPC SM: 50 dB UPC MM: 25 dB |
| Materiaal Buitenmantel | PVC / LSZH | PVC / LSZH |
- Connectortype: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
- Modustype: single mode (UPC en APC) / multi mode (PC)
- Kabeldiameter: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (kan aangepaste diameter zijn)
- Coatingmateriaal: PVC / LSZH
- Aantal vezels: enkel / duplex / 4 kernen / 6 kernen / 8 kernen / 12 kernen / 24 kernen / 48 kernen / 96 kernen en zo verder
- Kabeltype: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
- Lengte patchkabel: volgens uw vereiste
- MPO/MTP connector moet ons laten weten welke methode (type A / type B / type C), mannelijk of vrouwelijk, aantal vezels (4/8/12/16/24/32 vezels)
- Invoeg-/Retouroverlies: Standaard/Laag Verlies
- Type: Pigtail/Patchkabel/LGX Box/Patchpaneel
A: Onze productie is volgens IEC, Europese normen. CE, ISO, RoHS, CPR en ANATEL gecertificeerd. Alle producten worden 100% getest voor levering.
A: MOQ kan 1 stuk zijn, maar de prijs is niet concurrerend. Meer hoeveelheid, de prijs zal concurrerender zijn.
A: Het hangt af van de hoeveelheid en producten. Voor glasvezel patchkabels kan de levertijd 2-3 werkdagen zijn voor minder dan 5000 stuks. We houden reguliere producten op voorraad. Ook kunnen we spoedbestellingen afhandelen.
A: Ja. We kunnen leveren per vliegtuig, DHL, TNT, UPC, FEDEX, etc. Voor grote hoeveelheden leveren we per zee. We kunnen prijs opgeven met vracht en levertijd voor u, nadat u ons gedetailleerde vereisten met hoeveelheid heeft laten weten. We hebben concurrerende expediteurs. Voor meer oplossingen kunt u gerust contact met ons opnemen.
A: Ja, dat kunnen we. Alle producten accepteren OEM/ODM. We kunnen een geheimhoudingsovereenkomst tekenen.
A: Ja, we zijn een fabrikant, FTTH-oplossing en datacenter totale oplossingsprovider in Shenzhen, China, opgericht in 2000.
A: Afhankelijk van het product, we hebben 1 jaar garantie voor patchkabel sinds levering, maar alleen verantwoordelijk voor niet-kunstmatige schade. Voor kunstmatige schade kunnen we het gratis voor u repareren, vracht wordt aan uw zijde betaald.
A: Internationale export standaardpakket. Als u uw logo op de verpakking wilt afdrukken, laat het ons dan weten voordat we een offerte maken.
A: Het hangt af van de producten, gratis monster verstrekt onder 10 USD. Vracht wordt door de koper betaald voor levering.
A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram direct. Voor grote bedragen kan het 50% aanbetaling vooraf zijn, 50% saldo betaald voor levering. Met dezelfde kwaliteitsstandaard, als u een betere prijs van de markt zou kunnen krijgen, zou TAKFLY u ook dezelfde prijs kunnen bieden.
A:
- Stuur e-mail of aanvragen met productnaam, specificatie en hoeveelheid naar ons. Geef uw ontvangstadres op als u FOB, CIF, CFR prijs nodig heeft.
- We zullen onze offerte met levertijd aanbieden.
- Na bevestiging van de offerte sturen we een PI met ons bankrekeningnummer.
- Productie wordt geregeld na ontvangst van de betaling.
- Bevestig de geadresseerde met u voordat we leveren.
- Het trackingnummer wordt verstrekt na levering.






Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies