10-100-1000M Dual Fiber Single mode Smart Media Media Converter - Hoge prestaties en efficiëntie
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | 10-100-1000M Dual Fiber Single mode Smart Media Media Converter - Hoge prestaties en efficiëntie |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 2000 nrs./week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Materiaalfunctie: | 10-100-1000M Dual Fiber Single mode Smart Media Media Converter - Hoge prestaties en efficiëntie | Toegangsmethode:: | 10/100/1000Mbps |
|---|---|---|---|
| Standaard:: | IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.1q,IEEE802.1p,IEEE802.1d | golflengte:: | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Afstand:: | Dubbele vezel MM: 550 m Dubbele vezel SM: 10/20/30/50/80 km, enkele vezel SM: 20/40/60/80 km CAT5: 1 | Bedrijfstemperatuur: | 0~50°C |
| Bergingstemperatuur:: | -40 ∼ 70 °C | Vochtigheid: | 5%~ 90% |
| Markeren: | Dual-fiber single-mode mediaconverter,high performance fiber optic converter,smart media converter met garantie |
||
Productomschrijving
10-100-1000M Dual Fiber Single Mode Smart Media Converter
High Performance & Efficiency Media Converter voor betrouwbare netwerkconnectiviteit
Productoverzicht
- Omzetting tussen de automatische aanpassing 10Base-T, 100Base-TX of 1000Base-T en 1000Base-SX/LX met full duplex 1000M-werkpatroon
- Geavanceerde HIC-oplossing met chip met lage temperatuuropkomst elimineert de behoefte aan koelsysteem en zorgt tegelijkertijd voor stroomcontrole en vermindert de uitzendstorm
- Optisch-elektronisch integratiemodule van premiummerk zorgt voor uitstekende optische en elektrische eigenschappen voor betrouwbare gegevensoverdracht en lange levensduur
- Ondersteunt filtering van uitzendingen, automatisch leren van adressen en automatisch bijwerken met een opslag- en doorstuurmechanisme
- Full-duplex-stroomregeling of half-duplex-achterdrukwerkpatroon met ondersteuning voor automatische onderhandelingen
- 9kbyte supergegevenspakkettransmissie met behulp van opslag- en forwardmodus
- Alomvattende indicatorlampen voor verbindingsverlies, elektrische en optische verbindingsdiagnoses, dynamische gegevensoverdracht en volledige/half duplex status
- Meer dan 50 000 uur MTBF en voldoet aan telecomoperatienormen
- Flexible optische poortopties met inbegrip van dubbelvezel (MM), dubbelvezel (SM) en enkelvezel (SM)
Technische specificaties
| Toegangsmethode | 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Standaard | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d |
| Waallengte | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Afstand | Dual Fiber MM: 550m Dual Fiber SM: 10/20/30/50/80km Single Fiber SM: 20/40/60/80km CAT5: 100 m |
| Omrekeningsmethode | Mediaconversie |
| Tijdvertraging | < 10 μs |
| BER | < 1/1000000000 |
| LED-indicatorlampen | 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, POWER |
| Stroomvoorziening | DC5V 1A (externe stroom), AC100-260 0,5A /DC-48 (interne stroom) |
| Machtverlies | 3W |
| Werktemperatuur | 0 ~ 50 °C |
| Werkzaamheidspercentage | 10/100/1000Mbps |
| Bewaarvochtigheid | 5% tot 90% |
| Bergingstemperatuur | -40 ~ 70 °C |
| Werkvochtigheid | 5% tot 90% niet-condenserend |
Waarom kiezen voor TAKFLY?
- 26+ jaar ervaring in de productie van glasvezelproducten
- 450+ ervaren montagewerkers met meer dan 3 jaar ervaring
- 10+ toegewijde R & D-ingenieurs die voortdurende innovatie stimuleren
- 16 Uit Duitsland ingevoerde spuitmachines en geavanceerde productielijnen
- 30+ testapparatuur, met inbegrip van OTDR-, 3D-, VFL-, IL- en RL-testinstrumenten
- Uitgebreide kwaliteitscontroles met treksterkte- en verpletteringsweerstandstests
- Testmachines voor het meten van het vermogen en lichtcontroles voor kwaliteitsborging
- OEM-branding aanvaard
- Regelmatige deelname aan grote industriële tentoonstellingen over de hele wereld
Kwaliteitscontroleproces
- Spotcontroles van grondstoffen tijdens de inkomende inspectie
- Volledige inspectie na voltooiing van elk productieproces
- Uitgebreide productieonderzoeken
- Grondige controle van het eindproduct vóór verpakking
- Laatste plaatscontroles vóór verzending
Informatie over de levering
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massaproductieorders: 3-7 werkdagen
- Verpakking: plastic zakken, kartonnen en pallets, beschikbaar op maat van de klant
Vaak gestelde vragen
Hoe kan ik uw catalogus en prijslijst krijgen?
Gelieve uw e-mail of contactgegevens te verstrekken via onze website om onze catalogus en prijslijst te ontvangen.
Kan ik de prijzen onderhandelen?
Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containerladingen van gemengde goederen.
Hoeveel zijn de verzendkosten?
De verzendkosten zijn afhankelijk van de grootte van uw zending en de verzendmethode.
Kan ik u bezoeken?
Zeker! Onze fabriek is gevestigd in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een afspraak te maken.
Wat als er een kwaliteitsprobleem is wanneer we de goederen ontvangen?
Als u bij het uitpakken kwaliteitsproblemen ondervindt, neem dan foto's voor onze referentie.En we zullen verbeteringen implementeren voor toekomstige productie..
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
We verpakken goederen meestal in blisterdozen en kartonnen, maar we kunnen ook aangepaste verpakkingen aanbieden.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
T/T 30% aanbetaling, met 70% saldo verschuldigd voor levering.
Wat zijn uw levertermijnen?
EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
Wat is uw levertijd?
In het algemeen 5-7 werkdagen na ontvangst van de vooruitbetaling.
Kun je volgens de monsters produceren?
Ja, we kunnen producten maken op basis van uw monsters of technische tekeningen.
Als u geïnteresseerd bent in onze producten of vragen heeft, neem dan op elk moment contact met ons op!
Wilt u meer details over dit product weten



