Glasvezelpatchkabels 48Cores SC-SC Vooraf afgesloten breakout-patchkabel voor telecomdatacenter
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | ISO, CE RoHS |
| Modelnummer: | TK-PrePC-SC-SC-48F |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 |
|---|---|
| Prijs: | USD20-60/pc |
| Verpakking Details: | Houten schachtschijf |
| Levertijd: | 5-8 werkdagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 50000 stuks per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Vezeltype: | Sm/mm | Maatwerk: | Ja |
|---|---|---|---|
| Markeren: | 48-kern SC-SC glasvezel patch cord,pre-terminated breakout patch cord voor telecom,glasvezel patch cord voor data center |
||
Productomschrijving
48-kern SC-SC vooraf beëindigde glasvezel breakout patch cords
TAKFLY levert kwalitatief hoogwaardige vooraf beëindigde kabels voor binnen- en buitentoepassingen, met breakoutconfiguraties variërend van 8 tot 144 kernen.,en MU, met verschillende breakout-typen, waaronder kaalvezel, 0,9 mm, 1,2 mm, 2,0 mm en 3,0 mm in diameter.
Alle vooraf gefinaliseerde kabelproducten zijn op maat gemaakt om aan de specifieke eisen van de klant te voldoen.en kabelstructuur.
Geselecteerde hoge kwaliteit ferrule
Voorafgewerkte glasvezel patch cords hebben hoogwaardige keramische ferrels, professionele polijsttechnologie,en nauwkeurige optische afstemming van het eindvlak om een stabiele transmissie en efficiënte verbindingen te bereiken.
Strenge kwaliteitsborging
TAKFLY-pre-terminated glasvezel breakout patch cords worden 100% getest om te garanderen dat ze voldoen aan de industriestandaarden en aan de vereisten van de gebruiker.
Toepassingen
Vooraf beëindigde glasvezel breakout patch kabels ondersteunen diverse toepassingen, waaronder:
- CATV-systemen
- LAN's en WAN's
- Telecommunicatienetwerken
- Datacenters
- Netwerken voor gegevensverwerking
- Testapparatuur
Technische specificaties
| Parameter | Specificaties |
|---|---|
| Eindvlaktype | UPC en APC |
| Vlakken | SM (G652, G655, G657); MM (OM1-OM5) |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,3 dB |
| Terugkeerverlies | UPC SM≥50 dB, APC SM≥60 dB, UPC MM≥35 dB |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0.1 |
| Duurzaamheid | ≤ 0,2 dB |
| Uitwisselbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Treksterkte | > 70N |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -40 °C tot 80 °C |
| Materiaal van de buitenste omhulsel | PVC, LSZH, PU |
| Buigradius (statisch/dynamisch) | 10D/20D |
| Lange | Op maat |
Beoordelingen & Recensies
Wilt u meer details over dit product weten










Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies