10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ naar SFP+ —— Hoge prestaties en efficiëntie
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | 10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ naar SFP+ —— Hoge prestaties en efficiëntie |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 2000 nrs./week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | 10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ naar SFP+ —— Hoge prestaties en efficiëntie | Transmissiesnelheid: | 10Gb/s(9,95Gb/s-11,35Gb/s) |
|---|---|---|---|
| Protocollen: | IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM) | Toegangstype: | 10G LAN/ 10G WAN |
| Stroomvereiste: | Standalone: DC12V 4A | Transmissie -afstand:: | 550m ~ 100KM |
| Bedrijfstemperatuur: | 0~50°C | Vochtigheid: | 5%~ 90% |
| Dimensie: | Standalone: 125 mm (B) × 85 mm (D) × 28 mm (H) | ||
| Markeren: | 10G OEO-vezelmediaconverter,SFP+ naar SFP+ vezelconverter,hoogwaardige glasvezelrepeater |
||
Productomschrijving
10G OEO Fiber Media Converter 3R Repeater SFP+ naar SFP+ – Hoge prestaties en efficiëntie
De 10G-OEO is TAKFLY's geavanceerde 10G OEO-converter (3R Repeater) met SFP+ naar SFP+-slots, waarbij gebruik wordt gemaakt van optisch-elektrisch-optische conversieprincipes om optische signaalregeneratie, versterking, hertiming en golflengteconversie mogelijk te maken. Deze oplossing werkt naadloos samen met multiplexing met grove/dichte golflengteverdeling om efficiënte WDM-transmissie te realiseren, de communicatiecapaciteit te verbeteren en de netwerkbandbreedte uit te breiden met een kosteneffectieve, eenvoudig te beheren werking.
Toepassingsscenario's
- 10G Fibre Channel 10G WAN/LAN
- 10G POS OTN OTU-2
- SONET OC-192, SDH STM-64
- 1310 nm/1550 nm/CWDM/DWDM
Belangrijkste kenmerken
- 3R Repeater (opnieuw versterken, opnieuw vormgeven en opnieuw klokken)
- Ondersteuning Jumboframe
- Transparant transport met zeer weinig vertraging
- Ondersteuning van ITUT voorgeschreven DWDM/CWDM-golflengte
- Ondersteuning van DMI-functie voor SFP+/XFP-glasvezelmodule
- Ondersteuning Loopback-testfunctie
- Ondersteuning webbeheer
- LED-display met volledige status
- Eenvoudige installatie
Afmetingen
Technische specificaties
| Apparatuur functie | 3R-repeater |
|---|---|
| Transmissiesnelheid | 10 Gb/s (9,95 Gb/s - 11,35 Gb/s) |
| Protocollen | IEEE802.3ae (10Gbase-SR/LR/ER/ZR/LRM) |
| Toegangstype | 10G LAN/10G WAN |
| Maximale pakketdoorstuursnelheid | 14.880.950/S |
| Netwerkbeheerinformatie | SFP+- of XFP-glasvezelmoduledetectie, DMI-functie (temperatuur, spanning, optisch vermogen), linkstatusdetector, loopback-testfunctie in-/uitschakelen, snelheidsselectie (10Gbase-Lan of Wan) |
| Interfacetype | Type A: SFP+ naar/van SFP+ Type B: SFP+ naar/van XFP Type C: XFP naar/van XFP |
| Transmissieafstand | Tot SFP+-module (max. 40 km) Tot XFP-module (max. 80 km) |
| Stroombehoefte | Standalone: DC12V 4A |
| Werkomgeving | Bedrijfstemperatuur: 0~50°C Vochtigheid: 5% ~ 90% (niet-condenserend) |
| Dimensie | Standalone: 125 mm (B) × 85 mm (D) × 28 mm (H) |
Productafbeelding
Waarom kiezen voor TAKFLY?
- Meer dan 26 jaar expertise in de productie van glasvezelproducten
- 450+ ervaren montagemedewerkers met 3+ jaar ervaring
- Meer dan 10 toegewijde R&D-ingenieurs die voortdurende innovatie stimuleren
- 16 in Duitsland geïmporteerde injectiemachines en geavanceerde productielijnen
- 30+ testapparatuur, waaronder OTDR-, 3D-, VFL-, IL- en RL-testinstrumenten
- Uitgebreide kwaliteitstesten met treksterkte- en drukweerstandstesters
- Vermogensmetertesters en lichtcheckers voor kwaliteitsborging
- OEM-branding geaccepteerd
- Regelmatige deelname aan grote industriële beurzen wereldwijd
Kwaliteitscontroleproces
- Controles van grondstoffen tijdens de inkomende inspectie
- Volledige inspectie na voltooiing van elk productieproces
- Uitgebreide half uitgevoerde productiecontroles
- Grondige inspectie van het eindproduct vóór verpakking
- Laatste controles vóór verzending
Leveringsinformatie
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massaproductiebestellingen: 3-7 werkdagen
- Verpakking: Plastic zakken, dozen en pallets beschikbaar volgens de eisen van de klant
Veelgestelde vragen
Hoe kan ik uw catalogus en prijslijst verkrijgen?
Geef uw e-mailadres of contactgegevens op via onze website om onze catalogus en prijslijst te ontvangen.
Kan ik over de prijzen onderhandelen?
Ja, bij meerdere containerladingen met stukgoed kunnen wij kortingen overwegen.
Hoeveel zullen de verzendkosten bedragen?
De verzendkosten zijn afhankelijk van de grootte van uw zending en de verzendmethode. Op verzoek zullen wij de kosten verstrekken.
Kan ik je bezoeken?
Zeker! Onze fabriek is gevestigd in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een afspraak te plannen.
Wat moet ik doen als er een kwaliteitsprobleem is wanneer we de goederen ontvangen?
Als u bij het uitpakken kwaliteitsproblemen ondervindt, neem dan foto's ter referentie. Onze QC-afdeling zal onderzoek doen en de beste oplossingen bieden, en we zullen verbeteringen doorvoeren voor toekomstige productie.
Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
Normaal gesproken verpakken we goederen in blisterdozen en kartonnen dozen, maar we kunnen ook rekening houden met aangepaste verpakkingsverzoeken.
Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
T/T 30% aanbetaling, met 70% saldo vóór levering. Wij bieden foto's van producten en verpakkingen vóór de definitieve betaling.
Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
EXW, FOB-, CFR, CIF, DDU
Wat is uw levertijd?
Over het algemeen 5-7 werkdagen na ontvangst van de vooruitbetaling. Specifieke timing is afhankelijk van productartikelen en bestelhoeveelheid.
Kunt u volgens monsters produceren?
Ja, wij kunnen producten vervaardigen op basis van uw monsters of technische tekeningen.
Bent u geïnteresseerd in onze producten of heeft u vragen, neem dan gerust contact met ons op!
Wilt u meer details over dit product weten



