ST Ronde kale vezeladapter SM/MM Laag IL 0,2 dB Hoge prestaties
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | ST Ronde kale vezeladapter SM/MM Laag IL 0,2 dB Hoge prestaties |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 1000 stks/dag |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | ST Ronde kale vezeladapter SM/MM Laag IL 0,2 dB Hoge prestaties | Huls de binnendiameter van: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| Huls Buitendiameter: | 2,5 mm /1,25 mm | Voeg verlies in: | <0.2dB |
| Herhaalbaarheid: | <0.2dB | Soorten optische vezels: | Sm/mm |
| Plug- en pull-frequentie: | > 1000 keer | Opslagtemperatuurbereik (℃): | -40 ℃ - +80 ℃ |
| Certificaat: | CE/ROHS/REACH | ||
| Markeren: | ST ronde glasvezeladapter,laag insetsverlies vezeladapter,SM MM.vezel Optische Schakelaar |
||
Productomschrijving
De ST Ronde Bare Fiber Adapter is een hulpstuk voor het testen van glasvezelgegevens. Omdat de bare adapter pluggat en de bare fiber door het gat zonder epoxy lijm en enig medium gaan, is de bare fiber gemakkelijk in te brengen en uit te trekken en herhaaldelijk te gebruiken, en heeft het een lage insertieverlies en is het gemakkelijk te bedienen.
- Werkt op bare fiber, tijdelijke verbinding OTDR, optische vermogensmeter, lichtbron en andere glasvezelpoort data en testinstrumentatie apparatuur
- Tijdelijke verbinding van glasvezel en noodreparatie van glasvezel
- Eenvoudig te bedienen intuïtief, kan met het blote oog worden waargenomen
- Single mode en multimode fiber zijn beschikbaar
- Het gebruik van een uniek metalen plaat klemontwerp voor fiber, veilig, betrouwbaar, lage insertieverlies
- De inserts en doorvoergaten zijn vrij van epoxy lijm en enig medium, gemakkelijk om fiber in te steken, uit te trekken en herhaaldelijk te gebruiken
- De ferrule en connector modules kunnen worden vervangen, de grootte van de ferrule en de connector kunnen worden aangepast en gevarieerd
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Binnendiameter Ferrule | 125/126/127μm |
| Buitendiameter Ferrule | 2.5mm / 1.25mm |
| Insertieverlies | <0.2dB |
| Herhaalbaarheid | <0.2dB |
| Optische Fiber Types | SM/MM |
| Plug en Trek Frequentie | >1000 keer |
| Opslagtemperatuurbereik | -40℃ tot +80℃ |
- Meer dan 25 jaar productie-ervaring in glasvezelproducten
- Meer dan 500 assemblage medewerkers met 5+ jaar ervaring
- 10+ R&D ingenieurs toegewijd aan productinnovatie
- 16 sets Duitse geïmporteerde spuitgietmachines en 16 productielijnen
- 30+ sets testapparatuur waaronder OTDR, 3D, VFL, IL & RL testinstrumenten, treksterkte testers, druksterkte testers, vermogensmeter testers en lichtcheckers
- OEM branding beschikbaar
- Regelmatige deelname aan belangrijke branchebeurzen: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
- Inspectie van grondstoffen bij binnenkomst met steekproeven vóór productie
- Uitgebreide inspectie na elk productieproces
- Grondige inspectie van werk in uitvoering
- Volledige inspectie van eindproducten vóór verpakking
- Laatste steekproeven vóór verzending
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massa productie bestellingen: 3-7 werkdagen
- Flexibele verpakkingsopties: Plastic zakken, kartonnen dozen en pallets beschikbaar volgens de eisen van de klant
Geïnteresseerd in onze producten of vragen?
Neem op elk moment contact met ons op voor meer informatie of technische ondersteuning.




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies