SC ronde kale vezeladapter SM/MM laag IL 0,2 dB hoge prestaties
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | SC ronde kale vezeladapter SM/MM laag IL 0,2 dB hoge prestaties |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 1000 stks/dag |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | SC ronde kale vezeladapter SM/MM laag IL 0,2 dB hoge prestaties | Huls de binnendiameter van: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| Huls Buitendiameter: | 2,5 mm /1,25 mm | Voeg verlies in: | <0.2dB |
| Herhaalbaarheid: | <0.2dB | Soorten optische vezels: | Sm/mm |
| Plug- en pull-frequentie: | > 1000 keer | Opslagtemperatuurbereik (℃): | -40 ℃ - +80 ℃ |
| Certificaat: | CE/ROHS/REACH | ||
| Markeren: | SC ronde glasvezeladapter,laag insetsverlies vezeladapter,SM MM.vezel Optische Schakelaar |
||
Productomschrijving
SC Ronde Bare Fiber Adapter SM/MM Lage IL 0.2dB Hoge Prestaties
SC Ronde Bare Fiber Adapter SM/MM Lage IL 0.2dB Hoge Prestaties
SC Ronde Bare Fiber Adapter Overzicht
Bare fiber adapter is een hulpstuk voor optische fiber datatests. Omdat de bare adapter pluggat en de bare fiber door het gat zonder epoxy lijm en enig medium gaan, is de bare fiber gemakkelijk in te brengen en uit te trekken en herhaaldelijk te gebruiken, en heeft het een lage insertieverlies en is het gemakkelijk te bedienen.
SC Ronde Bare Fiber Adapter Toepassingen
- Fungeren op bare fiber, tijdelijke verbinding OTDR, optische vermogensmeter, lichtbron en andere fiber poort data en testinstrumentatie apparatuur
- Tijdelijke verbinding van optische fiber en noodreparatie van optische fiber
SC Ronde Bare Fiber Adapter Kenmerken
- Gemakkelijk te bedienen intuïtief, kan met het blote oog worden waargenomen
- Single mode en multimode fiber zijn beschikbaar
- Het gebruik van een uniek metalen plaat klemontwerp voor fiber, veilig, betrouwbaar, lage insertieverlies
- De inserts en doorvoergaten zijn vrij van epoxy lijm en enig medium, gemakkelijk om fiber in te steken, uit te trekken en herhaaldelijk te gebruiken
- De ferrule en connector modules kunnen worden vervangen, de grootte van de ferrule en de connector kunnen worden aangepast en kunnen variëren
SC Ronde Bare Fiber Adapter Parameters
| Ferrule de binnendiameter van | 125/126/127um |
| Ferrule Buitendiameter | 2.5mm /1.25mm |
| Insertieverlies | <0.2dB |
| Herhaalbaarheid | <0.2dB |
| Optische Fiber Types van | SM/MM |
| Plug en trek frequentie | >1000 keer |
| Opslag Temp Bereik(℃) | -40℃~+ 80℃ |
Waarom Kiezen voor TAKFLY
Productie-uitmuntendheid
- Meer dan 25 jaar productie-ervaring in fiber optische producten
- Meer dan 500 assemblage medewerkers met 5+ jaar ervaring
- 10+ R&D Ingenieurs toegewijd aan productinnovatie
- 16 sets van Duits geïmporteerde spuitmachines en 16 productielijnen
- 30+ sets van testapparatuur inclusief OTDR, 3D, VFL, IL & RL testinstrumenten, treksterkte testers, drukweerstand testers, vermogensmeter testers, en lichtcheckers
- OEM branding beschikbaar
- Regelmatige deelname aan grote branchebeurzen: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
Kwaliteitscontrole
- Inkomende inspectie van grondstoffen met steekproeven voor productie
- Uitgebreide inspectie na elk productieproces
- Grondige inspectie van werk in uitvoering
- Volledige inspectie van eindproducten voor verpakking
- Laatste steekproeven voor verzending
Levering & Verpakking
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massaproductie orders: 3-7 werkdagen
- Flexibele verpakkingsopties: Plastic zakken, kartonnen dozen en pallets beschikbaar volgens klantvereisten
Geïnteresseerd in onze producten of vragen?
Neem gerust op elk moment contact met ons op voor meer informatie of technische ondersteuning.
Beoordelingen & Recensies
Wilt u meer details over dit product weten




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies