LC vierkante blote vezeladapter SM/MM lage IL 0,2 dB hoge prestaties
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | LC vierkante blote vezeladapter SM/MM lage IL 0,2 dB hoge prestaties |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 1000 stks/dag |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | LC vierkante blote vezeladapter SM/MM lage IL 0,2 dB hoge prestaties | Huls de binnendiameter van: | 125/126/127um |
|---|---|---|---|
| Huls Buitendiameter: | 2,5 mm /1,25 mm | Interactieverlies: | <0,2 dB |
| Retourverlies: | <0,2 dB | Soorten optische vezels: | Sm/mm |
| Plug-and-pull-frequentie: | >1000 keer | Opslagtemperatuurbereik (℃): | -40℃~+ 80℃ |
| Certificaat: | CE/ROHS/REACH | ||
| Markeren: | LC vierkant glasvezeladapter,SM/MM-vezeladapter met lage IL,een hoogwaardige naakte vezeladapter |
||
Productomschrijving
LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM Lage IL 0.2dB Hoge prestaties
LC Square Bare Fiber Adapter SM/MM Lage IL 0.2dB Hoge prestaties
LC Square Bare Fiber Adapter Overzicht
De naakte glasvezel adapter is een hulpmiddel voor het testen van glasvezel data.de blote vezels zijn gemakkelijk in te voeren en uit te trekken en herhaaldelijk te gebruiken, en heeft een laag invoegverlies en is gemakkelijk te bedienen.
LC Square Bare Fiber Adapter toepassingen
- Werken op blote vezels, tijdelijke verbinding OTDR, optische vermogenmeter, lichtbron en andere vezelpoortgegevens en testinstrumentatie
- Tijdelijke aansluiting van optische vezels en noodreparatie van optische vezels
- Het gebruik van rubber-geklemde vezels, de vezel test meer ronde blote vezel adapter minder impact, de apparaat fabrikanten om beter te testen
LC Square Bare Fiber Adapter kenmerken
- Makkelijk te bedienen, intuïtief, met het blote oog te zien
- Single-mode en multimode vezels zijn beschikbaar
- Het gebruik van uniek metaalplaat crimp vezel klem ontwerp, veilig, betrouwbaar, laag invoegverlies
- De inzetstukken en door de gaten zijn vrij van epoxylijm en elk medium, gemakkelijk te nagelen vezel inzetstuk, trek uit en herhaaldelijk gebruik
- De ferrule en connector modules kunnen worden vervangen, de grootte van de ferrule en de connector kan worden aangepast en kan worden gewijzigd
FC Ronde naakte vezeladapterparameters
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Inwendige diameter van de ferrule | 125/126/127 μm |
| Buitendeurs van de ferrule | 2.5 mm / 1.25 mm |
| Invoegverlies | < 0,2 dB |
| Herhaalbaarheid | < 0,2 dB |
| Optische vezelsoorten | SM/MM |
| Insteek- en trekfrequentie | > 1000 keer |
| Bergingstemperatuurbereik | -40°C tot +80°C |
Waarom TAKFLY kiezen
Uitmuntendheid in de productie
- Meer dan 25 jaar ervaring in de productie van glasvezelproducten
- Meer dan 500 montagewerkers met meer dan 5 jaar ervaring
- 10+ O&O-ingenieurs die zich toeleggen op productinnovatie
- 16 sets van uit Duitsland ingevoerde injectie-machines en 16 productielijnen
- Meer dan 30 sets testapparatuur, waaronder OTDR-, 3D-, VFL-, IL- en RL-testinstrumenten, spanningssterkte-testers, verpletteringsweerstandstests, stroommeter-testers en lichtcontroles
- OEM-branding beschikbaar
- Regelmatige deelname aan grote tentoonstellingen: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
Kwaliteitscontrole
- Inspectie van de invoer van grondstoffen met spotcontroles vóór de productie
- Uitgebreide inspectie na elk productieproces
- Grondige controle van werkzaamheden in uitvoering
- Volledige inspectie van het eindproduct vóór verpakking
- Laatste plaatscontroles vóór verzending
Levering en verpakking
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massaproductieorders: 3-7 werkdagen
- Flexibele verpakkingsmogelijkheden: plastic zakken, kartonnen en pallets beschikbaar volgens de eisen van de klant
Bent u geïnteresseerd in onze producten of heeft u vragen?
Neem op elk gewenst moment contact met ons op voor meer informatie of technische ondersteuning.
Beoordelingen & Recensies
Wilt u meer details over dit product weten




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies