10/100/1000M Media Converter
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | 10/100/1000M Media Converter |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 2000 nrs./week |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | 10/100/1000M Media Converter | Toegangsmethode:: | 10/100/1000Mbps |
|---|---|---|---|
| Standaard:: | IEEE802.3,IEEE802.3u,IEEE802.3ab,IEEE802.3z,IEEE802.1q,IEEE802.1p,IEEE802.1d | golflengte:: | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Afstand:: | Dubbele vezel MM: 550 m Dubbele vezel SM: 10/20/30/50/80 km, enkele vezel SM: 20/40/60/80 km CAT5: 1 | Vertraging:: | <10μs |
| BER:: | <1> | LED-indicatielampen:: | 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, VERMOGEN |
| Voeding: | DC5V 1A (externe voeding), AC100-260 0.5A /DC-48 (interne voeding) | Energieverspilling:: | 3W |
| Bedrijfstemperatuur: | 0 ~ 50 ℃ | Het werk Tarief:: | 10/100/1000Mbps |
| Opslagtemperatuur:: | -40 ~ 70 °C | Afmetingen:: | Extern: 94 mm x 70 mm x 26 mm |
| Bruto gewicht:: | Extern: 0,4 kg | ||
| Markeren: | Gigabit-mediaconverter met glasvezel,10/100/1000M Ethernet media converter,Met garantie voor glasvezelmediaconverter |
||
Productomschrijving
10/100/1000M Media Converter
Overzicht 10/100/1000M Media Converter
Een hoogwaardige media converter die conversie ondersteunt tussen auto-adaptieve 10Base-T, 100Base-TX of 100Base-T en 1000Base-SX/LX met een full-duplex 1000M werkingspatroon.
Kenmerken 10/100/1000M Media Converter
- Geavanceerde HIC-oplossing met chip met lage temperatuurstijging elimineert de noodzaak van een koelsysteem
- Implementeert flow control om broadcast storm te verminderen
- Premium optisch-elektronisch-integratiemodule zorgt voor betrouwbare gegevensoverdracht en een lange levensduur
- Ondersteunt broadcast filtering, automatische adreslering en automatische updates
- Store-and-forward werkingsmechanisme met 9kbyte super datapakketoverdracht
- Full-duplex flow control of half-duplex back pressure werkingspatronen met automatische onderhandeling
- Uitgebreide indicatorlampen voor link-loss, elektrische en optische linkdiagnostiek
- MTBF van meer dan 50.000 uur, conform telecom operationele normen
- Flexibele optische poortopties: dual fiber (MM), dual fiber (SM), single fiber (SM)
Specificaties 10/100/1000M Media Converter
| Toegangs methode | 10/100/1000Mbps |
|---|---|
| Standaarden | IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.1q, IEEE802.1p, IEEE802.1d |
| Golflengte | 850nm/1310nm/1490nm/1550nm |
| Afstand | Dual Fiber MM: 550m Dual Fiber SM: 10/20/30/50/80Km Single Fiber SM: 20/40/60/80Km CAT5: 100m |
| Conversie methode | Media conversie |
| Tijdvertraging | <10μs |
| BER | <1> |
| LED indicatoren | 1000M, 100M, FX LINK/ACT, TP LINK/ACT, FDX, POWER |
| Voeding | DC5V 1A (externe voeding), AC100-260 0.5A /DC-48 (interne voeding) |
| Stroomverbruik | 3W |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ~ 50 ℃ |
| Werkingssnelheid | 10/100/1000Mbps |
| Opslag vochtigheid | 5%~90% |
| Opslagtemperatuur | -40~ 70 ℃ |
| Werkings vochtigheid | 5%~90% niet-condenserend |
| Afmetingen | Extern: 94mm x 70mm x 26mm |
| Bruto gewicht | Extern: 0.4kg |
Waarom kiezen voor TAKFLY
- 25+ jaar productie-ervaring in glasvezelproducten
- 450+ assemblage medewerkers met 3+ jaar ervaring
- 10+ R&D ingenieurs
- 16 Duits geïmporteerde spuitgietmachines en 16 productielijnen
- 30+ testmachines waaronder OTDR, 3D, VFL, IL&RL testinstrumenten
- OEM branding beschikbaar
- Deelname aan wereldwijde tentoonstellingen: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition
Kwaliteitscontrole
- Inspectie van grondstoffen bij binnenkomst vóór productie
- Volledige inspectie na elk individueel proces
- Uitgebreide halffabricatencontroles
- Inspectie van eindproducten vóór verpakking
- Steekproeven vóór verzending
Leveringsinformatie
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massaproductiebestelling: 3-7 werkdagen
- Verpakking: Plastic zak, karton en pallet beschikbaar op aanvraag
Veelgestelde vragen
V1: Hoe kan ik uw catalogus en prijslijst ontvangen?
A1: Geef uw e-mail of contactgegevens op via onze website om onze catalogus en prijslijst te ontvangen.
V2: Kan ik over de prijzen onderhandelen?
A2: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containerladingen gemengde goederen.
V3: Hoeveel bedragen de verzendkosten?
A3: Verzendkosten zijn afhankelijk van de grootte van de zending en de verzendmethode. Wij verstrekken de kosten op aanvraag.
V4: Kan ik u bezoeken?
A4: Ja, onze fabriek is gevestigd in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een afspraak te maken.
V5: Wat als er een kwaliteitsprobleem is wanneer we de goederen ontvangen?
A5: Als er kwaliteitsproblemen optreden, geef dan foto's ter referentie. Onze QC-afdeling zal dit onderzoeken en oplossingen bieden, en we zullen verbeteringen doorvoeren voor toekomstige productie.
V6: Wat zijn uw verpakkingsvoorwaarden?
A6: Standaardverpakking omvat blisterverpakking en kartonnen dozen. Aangepaste verpakking is beschikbaar volgens de eisen van de klant.
V7: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A7: T/T 30% als aanbetaling, en 70% vóór levering. Wij verstrekken product- en verpakkingsfoto's vóór de definitieve betaling.
V8: Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A8: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU
V9: Hoe zit het met uw levertijd?
A9: Over het algemeen 5-7 werkdagen na ontvangst van de aanbetaling. De specifieke timing is afhankelijk van de artikelen en de bestelhoeveelheid.
V10: Kunt u produceren volgens de monsters?
A10: Ja, we kunnen produceren op basis van uw monsters of technische tekeningen.
Als u geïnteresseerd bent in onze producten of vragen heeft, neem dan op elk moment contact met ons op!
Beoordelingen & Recensies
Wilt u meer details over dit product weten




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies