EC-LC Fiber Optic Patch cord UPC/APC LSZH/PVC Jacket
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | EC-LC glasvezel patchkabel UPC/APC LSZH/PVC-mantel |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union, T/T, MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 1000 stcs/dag |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | EC-LC glasvezel patchkabel | Interactieverlies: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Retourverlies: | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB | Vezeltype: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) |
| Kabeldiameter: | 2.0、3.0 of op maat (simplex/duplex) | Connectortype: | SC/UPC |
| Jasmateriaal: | LSZH/PVC | Kleur: | Geel of aangepast |
| Golflengte: | 1310 nm, 1550 nm | Lengte: | 10M, 20M of aangepast |
| Bedrijfstemperatuur: | -20℃~70℃ | Vezeldiameter: | 9/125 |
| Vezel merk: | Corning, YOFC, OFS, Draka | ||
Productomschrijving
EC-LC Patchkabel Beschrijving
Glasvezel patchkabel is de kabel met aan beide uiteinden glasvezelconnectoren, die de verbinding realiseert tussen optische netwerkapparatuur en apparatuur, en apparatuur en patchkabels. Eenvoudige bediening en gemak maken het onmisbaar als een van de passieve producten voor de aanleg van optische netwerken.
EC-LC Patchkabel Toepassingen
- CATV
- Telecommunicatienetwerken
- Actieve apparaatafsluiting
- Lokale netwerken (LAN's)
- Gegevensverwerkingsnetwerken
- Testapparatuur
- Wide Area Networks (WAN's)
- Laag invoegverlies en hoog reflectieverlies
- Goede uitwisselbaarheid
- Goede duurzaamheid
- Hoge temperatuurstabiliteit
- Standaard: Telcordia GR-326-CORE
| Eindvlaktype | UPC en APC |
|---|---|
| Vezeltype | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Kabeldiameter |
2.0,3.0 of aangepast (Simplex/duplex)
|
| Invoegverlies | ≤ 0.3 dB |
| Reflectieverlies | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0.1 |
| Duurzaamheid | ≤ 0.2dB |
| Uitwisselbaarheid | ≤ 0.2dB |
| Treksterkte | 0.9mm kabel>5N 2.0/3.0mm kabel>70N |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~70℃ |
| Opslagtemperatuur | -40℃~80℃ |
| Materiaal buitenmantel | PVC/LSZH of aangepast |
| Buigradius (statisch/dynamisch) | 10D/20D |
| Lengte | Aangepast |
- Met meer dan 25 jaar productie-ervaring in glasvezelproducten
- Meer dan 450 assemblage medewerkers met 3 jaar ervaring
- Meer dan 10 R&D ingenieurs
- 16 sets Duitse geïmporteerde spuitgietmachines en 16 productielijnen
- Meer dan 30 sets testmachines: OTDR,3D,VFL,IL&RL testinstrument; treksterkte tester, drukweerstand tester, powermeter tester, lichtcontroleur, etc.
- OEM-merk is acceptabel
- Tentoonstelling: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Soure Electronic Exhibition, etc.
- Steekproefsgewijze controle van de inkomende grondstoffen vóór productie
- Volledige controle na elke individuele voltooide stap
- Volledige controle van de halffabrikaten
- Volledige controle van de eindproducten vóór verpakking
- Steekproefsgewijze controle vóór verzending
- Monsters: 1-3 werkdagen
- Massaproductiebestelling: 3-7 werkdagen
- Verpakking: Plastic zak, karton en pallet zijn beschikbaar volgens uw verzoek




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies