EC-EC Simplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | EC-EC Simplex patchsnoer |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 1000 stcs/dag |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | EC-EC Simplex patchsnoer | Interactieverlies: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Retourverlies: | UPC SM ≥50dB 、APC SM ≥ 60dB 、UPC MM ≥ 35dB | Kabeldiameter: | 2.0、3.0 of op maat (simplex/duplex) |
| Vezeltype: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) | Jasmateriaal: | PVC、LSZH、TPU |
| Kleur: | blauw of anders | Kabelmateriaal: | Roestvrijstalen buis, PVC/LSZH |
| Buigstraal: | 10D/20D | Bedrijfstemperatuur: | -20℃~70℃ |
| Vezeldiameter: | 50/125 | Treksterkte: | >70N |
| Cijfer: | Telecom-klasse | Certificaat: | CE/ROHS/REACH |
Productomschrijving
EG-EG Simplex glasvezel patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
EG-EG Simplex PatchcordBeschrijf:
EG-EG Simplex Patch cordis de kabel met beide uiteinden beëindigd met twee glasvezel-EC-aansluitingen, die de verbinding tot stand brengt tussen optische netwerkapparatuur en apparatuur, en apparatuur en patchcords.Eenvoudige bediening en gemak maken het onmisbaar als een van de passieve producten voor de opbouw van optische netwerken.
EG-EG Simplex PatchcordToepassing:
-
CATV-apparatuur
-
Telecommunicatienetwerk
-
Beëindiging van het actieve apparaat
-
Lokale netwerken (LANS)
-
Netwerken voor gegevensverwerking
-
Testapparatuur
-
Wijdverspreide netwerken (WANS)
EG-EG Simplex PatchcordKenmerken:
- Type connector SC, LC, FC, ST, E2000 enz. is optioneel
-
Goed wisselvermogen
-
Goed duurzaam
-
Hoge temperatuurstabiliteit
-
Standard:Telcordia GR-326-CORE
EG-EG Simplex PatchcordParameter:
| Eindvlaktype | UPC en APC |
|---|---|
| Fibre-type | SM(G652 / G655 / G657);MM(OM1-OM5) |
| Kabeldiameter | 2.0/3.0 mm of op maat |
| Invoegverlies | ≤ 0,3 dB |
| Verlies van opbrengst | UPC SM≥50 dB, APC SM≥60 dB, PC MM ≥35 dB |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0.1 |
| Duurzaamheid | ≤ 0,2 dB |
| Uitwisselbaarheid | ≤ 0,2 dB |
| Treksterkte | 0.9 mm kabel>5N; 2,0/3,0 mm kabel>70N |
| Werktemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C tot 80°C |
| Materiaal van de buitenste omhulsel | PVC/LSZH of op maat |
| Buigradius ((Static/Dynamic) | 10D/20D |
| Lange | Op maat |
EG-EGSimplex PatchcordAfbeelding
Waarom kiezen voor TAKFLY - Voordelen als volgt:
Professionele fabrikant:
- Met meer dan 25 jaar ervaring in de productie van glasvezelproducten;
- Meer dan 500 montagewerkers met 5 jaar ervaring;
- Meer dan 10 R & D-ingenieurs;
- 16 sets Duitsland geïmporteerde injectie machine en 16 productielijnen;
- Meer dan 30 sets testmachines: OTDR, 3D, VFL, IL & RL testinstrument; spanningssterkte tester, Crush Resistance tester, Power meter tester, lichtchecker, enz.
- OEM merk is aanvaardbaar.
- Uitstalling: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition, enz.
Kwaliteitscontrole:
- Spotcontrole van de binnenkomende grondstof, inspectie vóór de productie;
- Volledige controle na voltooiing van elk afzonderlijk proces;
- Volledige controle van de productie half gedaan;
- De eindproducten worden volledig gecontroleerd vóór verpakking;
- Spotcontrole vóór verzending;
Levering:
- Monsters: 1-3 werkdagen.
- Massaproductie: 3-7 werkdagen.
- Verpakking: plastic zak, karton en pallet zijn beschikbaar op uw verzoek.
Als u geïnteresseerd bent in onze producten of twijfelt, neem dan op elk moment contact met mij op!
Beoordelingen & Recensies
Wilt u meer details over dit product weten




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies