EC-EC Duplex Fiber Optic Patch cord UPC SM PVC/LSZH/TPU
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China, Shenzhen |
| Merknaam: | DF/OEM/Nuetral |
| Certificering: | CE/ROHS/REACH/ISO9001/ISO14001 |
| Modelnummer: | EC-EC duplex glasvezel patchkabel |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | Bespreekbaar |
|---|---|
| Prijs: | negotiable denpend on QTY |
| Verpakking Details: | Blisterdoos + doos |
| Levertijd: | 5 tot 9 werkdagen, afhankelijk van de hoeveelheid |
| Betalingscondities: | Western Union,T/T,MoneyGram/Paypal |
| Levering vermogen: | 1000 stcs/dag |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Productnaam: | EC-EC duplex glasvezel patchkabel | Interactieverlies: | ≤0,3dB |
|---|---|---|---|
| Retourverlies: | UPC SM ≥50dB 、APC SM ≥ 60dB 、UPC MM ≥ 35dB | Kabeldiameter: | 2.0、3.0 of op maat (simplex/duplex) |
| Vezeltype: | SM (G652、G655、G657); MM (OM1-OM5) | Jasmateriaal: | PVC、LSZH、TPU |
| Kleur: | blauw of anders | Kabelmateriaal: | Roestvrijstalen buis, PVC/LSZH |
| Buigstraal: | 10D/20D | Bedrijfstemperatuur: | -20℃~70℃ |
| Vezeldiameter: | 50/125 | Treksterkte: | >70N |
| Cijfer: | Telecom-klasse | Certificaat: | CE/ROHS/REACH |
Productomschrijving
EC-EC Duplex Glasvezel Patchkabel UPC SM PVC/LSZH/TPU
EC-EC Duplex Patchkabel Beschrijving:
Glasvezel patchkabel is de kabel met aan beide uiteinden glasvezelconnectoren, die de verbinding realiseert tussen optische netwerkapparatuur en apparatuur, en apparatuur en patchkabels. Eenvoudige bediening en gemak maken het onmisbaar als een van de passieve producten voor de aanleg van optische netwerken.
EC-EC Duplex Patchkabel Toepassing:
-
CATV
-
Telecommunicatienetwerken
-
Actieve apparaatafsluiting
-
Lokale netwerken (LAN's)
-
Gegevensverwerkingsnetwerken
-
Testapparatuur
-
Brede netwerken (WAN's)
EC-EC Duplex Patchkabel Kenmerken:
- Connector type SC, LC, FC, ST, E2000 etc. is optioneel
-
Goede uitwisselbaarheid
-
Goede duurzaamheid
-
Hoge temperatuurstabiliteit
-
Standaard: Telcordia GR-326-CORE
EC-EC Duplex Patchkabel Parameter:
| Eindvlaktype | UPC en APC |
|---|---|
| Vezeltype | SM(G652 / G655 / G657) ;MM(OM1-OM5) |
| Kabeldiameter | 2.0/3.0mm of aangepast |
| Invoegverlies | ≤ 0.3 dB |
| Retoursverlies | UPC SM≥50dB, APC SM≥ 60 dB, PC MM ≥ 35 dB |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0.1 |
| Duurzaamheid | ≤ 0.2dB |
| Uitwisselbaarheid | ≤ 0.2dB |
| Treksterkte | 0.9mm kabel>5N ;2.0/3.0mm kabel>70N |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~70℃ |
| Opslagtemperatuur | -40℃~80℃ |
| Materiaal buitenmantel | PVC/LSZH of aangepast |
| Buigradius (statisch/dynamisch) | 10D/20D |
| Lengte | Aangepast |
EC-EC Duplex Patchkabel Afbeelding
![]()
![]()
Waarom kiezen voor TAKFLY - Voordelen als volgt:
Professionele fabrikant:
- Met meer dan 25 jaar productie-ervaring in glasvezelproducten;
- Meer dan 500 assemblage medewerkers met 5 jaar ervaring;
- Meer dan 10 R&D ingenieurs;
- 16 sets Duitse geïmporteerde spuitgietmachines en 16 productielijnen;
- Meer dan 30 sets testmachines: OTDR, 3D, VFL, IL & RL testinstrument; treksterkte tester, crush resistance tester, power meter tester, light checker, etc.
- OEM-merk is acceptabel.
- Tentoonstelling: OFC, ECOC, CommunicAsia, NETCOM, AFRICACOM, SVIAZ ICT, CommunicIndonesia, Global Source Electronic Exhibition, etc.
Kwaliteitscontrole:
- Steekproefsgewijze controle van de inkomende grondstoffen vóór productie;
- Volledige controle na elke individuele voltooide proces;
- Volledige controle van de halffabricaten;
- Volledige controle van de eindproducten vóór verpakking;
- Steekproefsgewijze controle vóór verzending;
Levering:
- Monsters: 1-3 werkdagen.
- Massaproductiebestelling: 3-7 werkdagen.
- Verpakking: Plastic zak, karton en pallet zijn beschikbaar volgens uw verzoek.
Als u geïnteresseerd bent in onze producten of twijfels heeft, neem dan op elk moment contact met mij op!
Beoordelingen & Recensies
Wilt u meer details over dit product weten




Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies