LC Duplex Glasvezel Adapter Single-mode Multimode APC UPC Glasvezel Adapter
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | CHINA |
| Merknaam: | OEM |
| Certificering: | CE/REACH/RoHS |
| Modelnummer: | TK-FOA-LCD-888 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 100 |
|---|---|
| Prijs: | 0.23USD |
| Verpakking Details: | Kartonnen doos 55*40*35 cm |
| Levertijd: | 3 tot 5 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Levering vermogen: | 100000/WEEK |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Invoegverlies: | ≤0,2dB | Vezeltelling: | Duplex |
|---|---|---|---|
| Kleur: | Blauw/Aqua/Roze/Groen/Beige/Limoengroen | Bedrijfstemperatuur: | -40~85℃ |
| Markeren: | LC duplex fiber adapter single mode,glasvezeladapter APC UPC-flens,enkelmodus LC-duplexadapter |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Invoegverlies | ≤ 0,2 dB |
| Vezelgetal | Duplex |
| Kleur | Blauw/Aqua/Roze/Groen/Beige/Limegroen |
| Werktemperatuur | -40°C tot 85°C |
Een glasvezeladapter is het onderdeel dat van toepassing is op de verbinding tussen glasvezelconnectoren.die kan helpen koppel de uitgangsvermogen van de zendvezel in de ontvangende vezel op de maximale. Bovendien wordt het ook voornamelijk gebruikt voor de verbinding tussen de kabels of de kabels en de apparatuur ook. LC adapters van TAKFLY zijn voorzien van een gemakkelijke installatie, laag invoegverlies,goede uitwisselbaarheid en hoge en lage temperatuurweerstand.
- Monomode- en multimodecompatibiliteit
- met een breedte van niet meer dan 50 mm
- NTT-standaardcompatibel
- Toepassingen voor het bevestigen van patchpanelen
- Conform JIS5974 en Bellcore GR-326-normen
- Voldoet aan de specificaties van IEC874-14 en IEC874-19
- Alle onderdelen voldoen aan ROHS
| Producten | LC-adapter |
|---|---|
| Modus | SM. MM. |
| Invoegingsverlies | ≤ 0,2 dB. |
| Duurzaamheid bij paring (500 keer) | Aanvullend verlies ≤ 0,1 dB |
| Temperatuurstabiliteit (-40°C ∼85°C) | Aanvullend verlies ≤ 0,2 dB |
| Werktemperatuur | -40°C+85°C |
| Bergingstemperatuur | -40°C+85°C |









Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies